Kurumsal

Sirket Profili

Dünya da havalı korna denilince ilk akla gelen Türk Kornası'dır. Türkiye'de üretilen havalı kornalar tüm dünyada ısrarla aranmaktadır.

Ürünlerimize, Avrupa ve Ortadoğu'dan sonra, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika devletlerinden büyük talep gelmektedir. Özellikle Arap dünyasında "Zammur Türkiye" (Türk Kornası) denilince oldukça ısrarla aranmaktadır. Bu nedenle korna ülkemiz için döviz kazandıran önemli yedek parçalar arasındadır.

Firmamız 1977 yılında  korna üretimine başlamış olup bu güne kadar, bulunduğumuz zaman içindeki tüm teknikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini, teknolojinin gidişatına göre devamlı artırarak faaliyetini sürdürmektedir. Üretimlerimiz, ağırlıklı olarak havalı korna olup,tazyikli hava kompresörlü olan tüm otobüs, kamyon, tır, çekici, iş makineleri, tren, tramvay, yat, kotra, minibüs ve kamyonetlerde kullanılmaktadır.

40 yılı aşan çalışma sahamız da başarımız şüphesiz ki, çalışanlarımız ve bayilerimizdir. Çalışanlarımızın ve bayilerimizin; bilgi ve becerisi, hitap ettiğimiz müşterilerin memnuniyetinin artmasına çok büyük etken olduğunu biliyoruz. Bu sebepten dolayı da, çalışanlarımızın eğitimi ve mutluluğu için, her türlü fedakarlığı yapmaya gayret gösteriyoruz.

Uluslararası düzeyde tanınan firmamız, dayanıklılık ve kalitesi ile her daim ön plana çıkmıştır. Bu başarıyı çok daha ileri seviyelere çıkarıp Dünya markası olmak istiyoruz.

Birlikte yürüdüğümüz, tüm çalışma arkadaşlarımıza ve bayilerimize güvenlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.

Didonk Korna Sanayi